Home / Новости / В Івано-Франківську вибирають місце для фотомозаїки

В Івано-Франківську вибирають місце для фотомозаїки

Вже доброю традицією стає щороку у Івано-Франківську створювати панорамну мозаїку з фотографій мешканців міста.

Фотомозаїка є своєрідною візитівкою обласного центру, яка символічно показує, що в цілому разом ми є однією громадою, єдиним цілим і формуємо обличчя нашого рідного міста, а зблизька кожен з нас є окремою особистістю. Оскільки вона має символічний зміст, то і зображення для неї вибираються ті що показуть історію і самобутність Івано-Франківська — міська ратуша, Музей мистецтв Прикарпаття та залізничний вокзал.
4
Тож, якою ж буде цьогорічна мозаїка і що на ній буде зображено кореспондент Бліц-Інфо поцікавився у співорганізатора проекту голови Івано-Франківського Молодіжного міськвиконкому Ірини Рабарської.

За словами Рабарської, цьогоріч у зв’язку з складною ситуацією на сході України, важче знайти кошти на створення нової мозаїки. До того ж, варто враховувати фактор підвищення цін на виготовлення полотна.

Та все ж ці деталі узгоджуються, опрацьовується варіанти нового розміщення унікальної фотокартини, адже минулорічна у хорошому стані і організатори її заклеювати не планують. Одним із варіантів нового розміщення розглядають стіну навпроти медуніверситету. Та все ж, остаточного рішення не має.

Тим не менш вже зараз стає зрозуміло, що нове фотозображення не встигнуть встановити до Дня міста. Та все ж сподіваємось, що найближчим часом у Франківську все ж з’явиться ще одна туристична візитівка.